گنج یاب تصویری اجاره ای

Imaging-Treasure-Detector-Rent

metalseeker مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , , , , , , ,

گنج یاب تصویری اجاره ای و مزایای آن

بسیاری از کاوشگران که امکان خرید دستگاه گنج یاب را ندارند به دنبال گنج یاب تصویری اجاره ای می باشند. اگرچه دستگاه گنج یاب تصویری اجاره‌ای به همه توصیه نمی شود اما برای بسیاری از افراد راه حلی مناسب و کارا می باشد. از مزایای اجاره کردن دستگاه گنج یاب تصویری می توان به هزینه پایین، ریسک نگهداری پایین، آماده به کار شدن در زمان کوتاه ،تنوع محصولات قابل انتخاب و … اشاره کرد. نکته‌ای که به آن باید توجه داشت این است که در هنگام اقدام به اجاره هوشیاری کامل را به خرج دهیم و از اجاره کردن دستگاههای فاقد کارایی بپرهیزیم.

گنج یاب تصویری اجاره ای
گنج یاب تصویری اجاره ای

اجاره قراردادی است كه بر طبق آن یك نفر کالای خود(در اینجا دستگاه گنج یاب) را به فرد دیگری برای مدت معین و در ازای اجاره بها به اجاره واگذار می كند.فلزیاب ها توانایی تشخیص دادن فلزات مغناطیسی را دارا هستند اما قادر به تعیین نوع فلز نیستند اما گنج یاب ها توانایی تمایز قائل شدن بین فلز با ارزش با بی ارزش را دارا هستند. طلایاب همان گنج یاب است که توانایی تشخیص فلز با ارزش (طلا) از بی ارزش (سایر فلزات مانند آهن ، آلومینیوم و …) را دارد.

با آنکه از اختراع و استفاده از فلزیاب زمان زیادی میگذرد اما اولین گنج یاب ها در سال 2000 تولید شدند و دستگاههای نسبتا جدیدی در این زمینه به حساب می آیند. این دستگاهها بیشترین کاربرد را در کشورهایی با قدمت چند هزار ساله دارند و برای پیدا کردن گنج و دفینه به کار میروند.

موارد استفاده از دستگاه گنج یاب

از این دستگاههای الکترونیکی برای پیدا کردن انواع فلزات در زیر خاک استفاده میشود.همانطور که از نام آنها پیداست بیشترین کاربرد آنها برای پیدا کردن گنج و دفینه است ( برای اطلاع از معنای گنج و دفینه کلیک کنید). پیدا کردن گنج دارای قواعد مخصوص به خود است و یک کاوشگر علاوه بر داشتن دستگاه گنج یاب نیاز به تجربه و اطلاعات تاریخی هم دارد( برای آموزش گنج یابی کلیک کنید).

گنج یاب تصویری

قبلا در مقاله ای جداگانه به مزایای فلزیاب تصویری اشاره کرده ایم که میتوانید از اینجا آن را مطالعه کنید. قیمت گنج یاب های تصویری به دلیل تکنولوژی به کار رفته در آنها بسیار بالا است و به همین دلیل گنج یاب تصویری اجاره ای میتواند جایگزین مناسب تری برای آنها باشد.اگر بودجه شما پایین است میتوانید اجاره دستگاه گنج یاب ارزان قیمت را در دستور کار خود قرار دهید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید.

آدرس گنج یاب تصویری اجاره ای

برای به دست آوردن گنج یاب تصویری اجاره ای کافی است تا به آدرس زیر مراجعه کرده و یا با تلفن های قرار داده شده با کارشناسان ما تماس بگیرید تا بهترین گنج یاب تصویری را متناسب با کار و محل کاوش به شما معرفی کنند. تمامی دستگاههای گنج یاب در این شرکت با ضمانت نامه معتبر ارائه میشود. همچنین به درخواست مشتری امکان آموزش کار با دستگاه فلزیاب نیز در محل وجود دارد.

آدرس فروشگاه فلزیاب : شیراز – پل معالی آباد – دینکان – جنب کوچه 21

تلفن تماس : 09917579030

شاید دوست داشته باشید:

Bird On Rock

نماد پرنده در گنج یابی و دفینه یابی

نماد پرنده در گنج یابی و دفینه یابی نماد پرنده در گنج یابی | پَرَنده یا مرغ به جانوران مهره‌داری گفته می‌شود که بدنی پوشیده از پر دارند، خونگرم اند، بال دارند، بر روی دوپا راه می‌روند و تخم می‌گذارند. بیشتر پرندگان توانایی پرواز دارند. نزدیک به 10000 گونه پرنده در سراسر جهان وجود دارد.در […]

Zarb

علامت ضربدر در دفینه یابی

علامت ضربدر در دفینه یابی و گنج یابی قبل از پرداختن به علامت ضربدر در دفینه یابی ابتدا به معنا و مفهوم آن میپردازیم. ضربدر نشانه‌ای به شکل دو خط مایل متقاطع است که برای نمایش مفهوم نفی (مانند «خیر، این مورد بررسی نشده») و همچنین تایید استفاده می‌شود. این نشانه اغلب مخالف تیک است. […]

Leopard-Sign

نماد پلنگ در دفینه یابی

نماد پلنگ در دفینه یابی نشانه چیست قبل از بررسی نماد پلنگ در دفینه یابی باید به این نکته اشاره کرد که نقــوش جانــوری از جملــه نقش هایــی اســت کــه به طــور مســلط و مكــرر در بســیاری از تمدنهـای باسـتانی از جملـه ایـران مشـاهده شـده اسـت، فیلسـوف شـهیر کاسـیرر بـر ایــن اعتقــاد اســت کــه در […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =


همین حالا تماس بگیرید